|
Удължаване на студентски права (1 разглежда/т) (1) Гости
 | | |
Тема: Удължаване на студентски права
|
|
Удължаване на студентски права 15 Години, 8 Месеци
|
Карма: 0
|
Някой ако има информация , дали и тази година може да се удължават студ. права с 1000 лв ,и дали е излезнало др. решение , моля да ми пише тук .
|
|
|
|
|
Отг: Удължаване на ст . парава 15 Години, 7 Месеци
|
Карма: 0
|
След семестриално завършване, колко години остават до загуба на студентските права (2 или 3).
|
|
|
|
|
Отг: Удължаване на ст . парава 15 Години, 7 Месеци
|
Карма: 0
|
3
|
|
|
|
|
Отг: Удължаване на ст . парава 15 Години, 7 Месеци
|
Карма: 0
|
мерси
|
|
|
|
|
Отг: Удължаване на студентски права 15 Години, 2 Месеци
|
Карма: 0
|
Някой наскоро да е питал в канцеларията дали са 3 години или 3 дипломни семестъра, за тия студенстки права,защото разбарах
че ако си завършил семестриално 2007 Януари (2007-2008) трябвало да вземеш задание (2008-2009)ама дали есента или зимата???
|
|
|
|
|
Отг: Удължаване на студентски права 14 Години, 9 Месеци
|
Карма: 4
|
За да се вземе задание трябва да са положени и взети всички изпити от семестрите. Ако не са взети всички изпити и не се вземе задание в редовно време се налага прекъсване за срок от една година за полагане на изпити. Тук може малко да се варира в смисъл задание се дават доста дълго време...и може да се размине бе нивки прекъсвания. Като се вземе задание студентските права, най-вече право на обяежития важат до 10тя ден след приключване на редовната дипломна сесия, който остане за сед това.... до три години, което ще бъде намалено, остава без общежитие и т.н.
|
|
|
|
|
Отг:Удължаване на студентски права 13 Години, 2 Месеци
|
Карма: 0
|
Тази година за възстановяване на правата искаха 1800 лв.
|
|
|
|
|
Отг:Удължаване на студентски права 13 Години, 2 Месеци
|
Карма: 0
|
Искам да питам,някой дали знае при прексъване по медицински причини какви документи трябва да се представят.Казаха че може с епикриза...а се чудя дали и блежка от личния лекар с тежко боледуване няма да свърши работа?
|
|
|
|
|
Отг:Удължаване на студентски права 10 Години
|
Карма: 0
|
Или полагаш изпит по математика.Това е най добрия вариант.
|
|
|
|
|
 | | |
|
|
|
|
|
|
|
|
|