Начало Форум
Добре дошли, Гост
Моля идентифицирайте се или се регистрирайте.    Забравена парола?

Кога започва настаняването на първокурсниците?
(1 разглежда/т) (1) Гости
Отиди най-отдолуСтраница: 123
Тема: Кога започва настаняването на първокурсниците?
^SunnY^
Асистент
graphgraph
Изключен Click here to see the profile of this user
Кога започва настаняването на първокурсниците? 14 Години, 5 Месеци Карма: 0
Здравеите!Аз сам първокурсничка и ще уча транспортно строителство на немски.Въпроса ми е следния:понеже знам,че класирането за общежитията излиза на 10.09 ,а аз започвам да уча на 15.09 и се чудя дали ще ме настанят в този период,защото всички останали започват на 23.09? А и дали след като си потвърдил ,че ще живееш в общежитие веднага можеш да се настаниш? Благодаря ви за отговорите! Smile

Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
Lost_in_Space
Главен асистент
graphgraph
Отг: Кога започва настаняването на първокурсниците? 14 Години, 5 Месеци Карма: -2
Офф с тия ремонти по общежитията е пълна мъгла.. Иначе може веднага да се настаниш.. Стига стаята ти да е празна и предишните да са се изнесли Взимаш си настанителната заповед и се явяващ при домакинката в СГ. Ама вие нещо почвате много от рано?!

www.asub.info
Асоциация на студентите по урбанизъм в България
^SunnY^
Асистент
graphgraph
Отг: Кога започва настаняването на първокурсниците? 14 Години, 5 Месеци Карма: 0
Да наистина е кофти,че почваме толкова рано,защото ако не ме настанят няма каде да отида и е малко кофти,а и не е много приятно да ходя при познати,защото и те живеят в две стаички

coolwatergame
Асистент
graphgraph
Отг: Кога започва настаняването на първокурсниците 14 Години, 5 Месеци Карма: 0
Аз също съм първи курс спецялност Управление и устройство на земи и имоти. Имате ли някой познат ,който е тази спецялност?И знаете ли как точно ги разпределят по стаите ,по спецялности или по градове ,или по бал?

Kolkozabavno
Ректор
graph
Отг: Кога започва настаняването на първокурсниците 14 Години, 5 Месеци Карма: 11
coolwatergame написа:
Аз също съм първи курс спецялност Управление и устройство на земи и имоти. Имате ли някой познат ,който е тази спецялност?И знаете ли как точно ги разпределят по стаите ,по спецялности или по градове ,или по бал?

Първо се пише "спецИАлност" и второ - няма особен принцип, ако си писал с някого, че искате двамата ще ви настанят, а иначе в някои случаи ги разпределят да са еднакви специалности (особено Архитектурата), а в други не.

voodoo
Асистент
graphgraph
Отг: Кога започва настаняването на първокурсниците 14 Години, 4 Месеци Карма: 0
^SunnY^ написа:
Здравеите!Аз сам първокурсничка и ще уча транспортно строителство на немски.Въпроса ми е следния:понеже знам,че класирането за общежитията излиза на 10.09 ,а аз започвам да уча на 15.09 и се чудя дали ще ме настанят в този период,защото всички останали започват на 23.09? А и дали след като си потвърдил ,че ще живееш в общежитие веднага можеш да се настаниш? Благодаря ви за отговорите! Smile

Каквооо? На 15 ли започваме? Не трябваше ли да ни дадат само студентските книжки на 15, а самите лекции да започнат на 23. Пак ли нещо не съм разбрала като хората. Питам защото и аз ще съм ТСН 1 курс.

^SunnY^
Асистент
graphgraph
Отг: Кога започва настаняването на първокурсниците? 14 Години, 4 Месеци Карма: 0
Когато се записвах в канцеларията ми казаха така.Щели сме да имаме там една седмица химия и затова,а и някакви преподаватели от Австрия щяло да има.Не знам до колко това е вярно

voodoo
Асистент
graphgraph
Стига бе. На мен пък ми казаха, че щяло да има някакъв коктейл на 15 с швабите, но не са ми споменавали, че веднага на 15 започваме. Аааа не ако това за 15 е вярно ми отидоха всички планове на кино.

RealSot
Асистент
graphgraph
voodoo_girl написа:
Стига бе. На мен пък ми казаха, че щяло да има някакъв коктейл на 15 с швабите, но не са ми споменавали, че веднага на 15 започваме. Аааа не ако това за 15 е вярно ми отидоха всички планове на кино.

Я дай повече информация за коктейла

^SunnY^
Асистент
graphgraph
Отг: Кога започва настаняването на първокурсниците? 14 Години, 4 Месеци Карма: 0
На 15 ще разберем дали наистина ще започваме толкова рано.Но миналата година със сигурност са започнали от 15.

Отиди най-отгореСтраница: 123
Модератори: vassil, segafredo, dark_half