Начало Форум
Добре дошли, Гост
Моля идентифицирайте се или се регистрирайте.    Забравена парола?

Чертане без AutoCad
(1 разглежда/т) (1) Гости
Отиди най-отдолуСтраница: 1
Тема: Чертане без AutoCad
SKALIDIS1
Асистент
graphgraph
Изключен Click here to see the profile of this user
Чертане без AutoCad 13 Години, 2 Месеци Карма: 0
Здравейте!!!
12 клас съм и предстои кандидатстуденски изпит по математика.Насочил съм се към ССС, но еднож чертането на компютъра не ми е любим-проявявам по голям интерес към чертането на ръка, както е било преди, въпреки че е по-трудно и по-бавно за разлика от компютърното.Въпросът ми е следния: Мога ли да си правя чертежите на ръка по време на следването и след като завърша също.Знам че ще е доста по-трудно, но аз съм упорит и ако наистина мога да се реализирам като чертая на ръка ще дам всичко от себе си.Между другото когато бях по-малък исках много да се занимавам с компютри, но преди известно време започнах да осъзнавам, че с компютъра не се обичаме много .
Благодаря предварително!

Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
Banancho
Асистент
graphgraph
Отг: Чертане без AutoCad 13 Години, 2 Месеци Карма: 2
Здравей, можеш да си правиш четежите на ръка ама бас хващам че след 1 курс ще данищ всичко на Аутокад и ще се чудиш кое ти е харесвало ... БТВ компа ще ти трябва и за сметки, така че свиквай с него :D.
Успех.

Последна редакция: 01/04/2011 18:26 от Banancho.
SKALIDIS1
Асистент
graphgraph
Отг: Чертане без AutoCad 13 Години, 2 Месеци Карма: 0
Благодаря ти Banancho. Да знам 4е всичко ти смята наготово, но не ми допада този начин на работа- 90% от нея да са пред компютъра. И въпреки това Аутокада са го правели ьора, които преди това са чертали на ръка и си мисля че и аз мога да успея без него Ти като по опитен как мислиш?

tanq4474
Декан
graphgraph
Отг: Чертане без AutoCad 13 Години, 2 Месеци Карма: 29
То не е само чертането. Ползват се програмни продукти за всичко. Така че свиквай.

112358
Асистент
graphgraph
Отг:Чертане без AutoCad 13 Години, 1 месец Карма: 0
SKALIDIS1 написа:
Здравейте!!!
12 клас съм и предстои кандидатстуденски изпит по математика.Насочил съм се към ССС, но еднож чертането на компютъра не ми е любим-проявявам по голям интерес към чертането на ръка, както е било преди, въпреки че е по-трудно и по-бавно за разлика от компютърното.Въпросът ми е следния: Мога ли да си правя чертежите на ръка по време на следването и след като завърша също.Знам че ще е доста по-трудно, но аз съм упорит и ако наистина мога да се реализирам като чертая на ръка ще дам всичко от себе си.Между другото когато бях по-малък исках много да се занимавам с компютри, но преди известно време започнах да осъзнавам, че с компютъра не се обичаме много .
Благодаря предварително!

Ти не си наред. На АутоКАД се чертае много много по-бързо. А и няма кой да те вземе на работа с чертане на ръка. Ти няма да се продуктивен и конкурентноспособен.

red_eagle_
Асистент
graphgraph
Отг:Чертане без AutoCad 13 Години, 1 месец Карма: 2
абсолютно подкрепям горното мнение! Продуктивността ти ще бъде много малка...!Като бъдещи инженери, нека да намесим и точността на по-детайлните чертежи!Ще успееш ли да я достигнеш?! Смятам, че идеята ти е абсурдна!

Последна редакция: 03/05/2011 19:32 от red_eagle_.
Отиди най-отгореСтраница: 1
Модератори: vassil, segafredo, dark_half