Начало Форум
Добре дошли, Гост
Моля идентифицирайте се или се регистрирайте.    Забравена парола?

Уроци по 3DS Max
(1 разглежда/т) (1) Гости
Отиди най-отдолуСтраница: 1
Тема: Уроци по 3DS Max
metodi_velichkov
Асистент
graphgraph
Изключен Click here to see the profile of this user
Уроци по 3DS Max 9 Години, 10 Месеци Карма: 3
Дистанционен курс по 3DS Max, Изготвяне на 3D визуализации

Здравейте на всички, на които им е станала интересна обявата ми

Казвам се Методи и се занимавам професионално с изработването на 3д визуализации - както архитектурни (на интериори и екстериори), така и 3д продукти и модели по поръчка. Общо взето всичко, което изисква да бъде направено в тримерен вариант

* За стартирането на такъв проект са необходими чертежи, скици, снимки и абсолютно всякакви материали, които могат да бъдат от полза

* Цените варират в зависимост от сложността, типа и времето за изпълнение на проекта, така че, коментирането им става след уточняване на всики изброени фактори

За уроците по 3DS Max:

*Защо да изберете точно мен?

Смело мога да твърдя, че обичам 3d-то и работя с огромна страст и любов и ще бъда безкрайно щастлив, ако предам дори и малка част от тази емоция и успея да помогна на някой, тръгнал по моите стъпки в стремежа да се впусни по течението на триизмерния свят

Всеки урок е в удобно за вас време (работя дори събота и неделя, защото може би по- голяма част от желаещите са по- свободни тогава)

Работя с всеки индивидуално и с всеки мой курсист избираме върху каква част от 3д-то да съсредоточим усилия в уроците- архитектурни визуализации, моделиране, осветление, рендеринг.

Също така наблягаме на много практически упражнения, като всичко става по Ваш избор- моделиране на сграда,интериор,мебели и абсолютно всякакви 3д модели, които си изберете.

За провеждането на уроците е необходимо да имате просто инсталиран скайп, бързият интернет е в плюс, тъй като работата ще върви по- лесно и бързо

За да не ви отегчавам с много празни приказки и ако съм пропуснал нещо да спомена, просто ме потърсете и питайте каквото Ви интересува

Благодаря на всеки за отделеното време и интерес

Поздрави,

Методи

www.facebook.com/pages/38Pixels/157452657677907

скайп: pixels38 (Методи Величков)

телефон: 0884 003838

Последна редакция: 16/09/2013 12:40 от metodi_velichkov.
Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
yordankam
Асистент
graphgraph
Отг: Уроци по 3D Max 9 Години, 8 Месеци Карма: 0
Здравейте
Бихте ли се ангажирали с курс в Несебър?
Имаме група от 4 човека. Бихте ли изпратили на този имеил неща които сте правили. По принцип се занимаваме с обзавеждане, интересува ни в този план
Поздрави
Йорданка

metodi_velichkov
Асистент
graphgraph
Отг:Уроци по 3DS Max 8 Години, 9 Месеци Карма: 3
metodi_velichkov написа:
Дистанционен курс по 3DS Max, Изготвяне на 3D визуализации

Здравейте на всички, на които им е станала интересна обявата ми

Казвам се Методи и се занимавам професионално с изработването на 3д визуализации - както архитектурни (на интериори и екстериори), така и 3д продукти и модели по поръчка. Общо взето всичко, което изисква да бъде направено в тримерен вариант

* За стартирането на такъв проект са необходими чертежи, скици, снимки и абсолютно всякакви материали, които могат да бъдат от полза

* Цените варират в зависимост от сложността, типа и времето за изпълнение на проекта, така че, коментирането им става след уточняване на всики изброени фактори

За уроците по 3DS Max:

*Защо да изберете точно мен?

Смело мога да твърдя, че обичам 3d-то и работя с огромна страст и любов и ще бъда безкрайно щастлив, ако предам дори и малка част от тази емоция и успея да помогна на някой, тръгнал по моите стъпки в стремежа да се впусни по течението на триизмерния свят

Всеки урок е в удобно за вас време (работя дори събота и неделя, защото може би по- голяма част от желаещите са по- свободни тогава)

Работя с всеки индивидуално и с всеки мой курсист избираме върху каква част от 3д-то да съсредоточим усилия в уроците- архитектурни визуализации, моделиране, осветление, рендеринг.

Също така наблягаме на много практически упражнения, като всичко става по Ваш избор- моделиране на сграда,интериор,мебели и абсолютно всякакви 3д модели, които си изберете.

За провеждането на уроците е необходимо да имате просто инсталиран скайп, бързият интернет е в плюс, тъй като работата ще върви по- лесно и бързо

За да не ви отегчавам с много празни приказки и ако съм пропуснал нещо да спомена, просто ме потърсете и питайте каквото Ви интересува

Благодаря на всеки за отделеното време и интерес

Поздрави,

Методи

www.facebook.com/pages/38Pixels/157452657677907

скайп: pixels38 (Методи Величков)

телефон: 0884 003838

Искам само да напомня, че обявата все още е валидна (:

Последна редакция: 16/09/2013 12:40 от metodi_velichkov.
Отиди най-отгореСтраница: 1
Модератори: vassil