Начало Форум
Добре дошли, Гост
Моля идентифицирайте се или се регистрирайте.    Забравена парола?

Кандидатсването в УАСГ
(1 разглежда/т) (1) Гости
Отиди най-отдолуСтраница: 1
Тема: Кандидатсването в УАСГ
natalia_p
Асистент
graphgraph
Изключен Click here to see the profile of this user
Кандидатсването в УАСГ 11 Години, 1 месец Карма: 0
Здравейте,много искам да уча архитектура,сега съм 11 клас.В 12 клас ще се запиша на уроципо математика събота и неделя 6 часови.имам горе долу добри познания по математика,но не съм и много навътре.Проблямът ми е с рисуването,че не мога да си намеря учител,и се надявам някой от вас да ми даде теелефон на някой преподавател от университета,за да се свържа.Ако може да се обадя в университета за да попитам,лошо ли ще е?
Имам още един въпрос:Има ли смисъл да кандидатствам с УАСГ,защото повечето ми каазват,че няма време за мен вече...Да се насоча ли към ВСУ Л.Каравелов,или ще има шанс и за УАСГ.Ако се готвя за изпитите в УАСГ ще ме приемат и в ВСУ нали?
Извеинаявам се за тъъпите въпроси,но не съм много запозната с нещата

Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
Oliver
Ректор
graphgraph
Отг: Кандидатсването в УАСГ 11 Години, 1 месец Карма: 16
Е как да няма време. Спокойно - 11 клас си - имаш цялото време, което ти е нужно. То рисуването не е медицина - научава се за една година..:~)

uacg.forumup.com
kay_
Асистент
graphgraph
Отг:Кандидатсването в УАСГ 11 Години, 1 месец Карма: 5
хохо...време да искаш...щом си 11клас,нема да се стряскаш,имаш цяла година и малко отгоре.А относно до хората които "плашат" с ВИАС -не ги слушай.До колкото съм запознат оше не са изяли или убили човекХайде спорна и Успехи

Константин Георгиев
Главен асистент
graphgraph
Отг:Кандидатсването в УАСГ 11 Години, 1 месец Карма: 5
От 1-ви Юни има всекидневни (или почти всекидневни) курсове по рисуване във университета, от 8 и половина на 11 етаж в архитектурния факултет. Отиваш,сядаш и рисуваш. По 5 часа за 30 лева, може да платиш за колкото си искаш време напред, може иден за ден. Само като решиш да ходиш иди по-раничко, в 8 отварят залите, ама ако не си от още по-рано може да се наложи да рисуваш от най-отзад, че и на коляно

Отиди най-отгореСтраница: 1
Модератори: vassil