Начало Форум
Добре дошли, Гост
Моля идентифицирайте се или се регистрирайте.    Забравена парола?

Как стои въпроса с общежитията за новите студенти?
(1 разглежда/т) (1) Гости
Отиди най-отдолуСтраница: 12345
Тема: Как стои въпроса с общежитията за новите студенти?
Gavazov
Шеф-катедра
graphgraph
Изключен Click here to see the profile of this user
Отг:Как стои въпроса с общежитията за новите студенти? 8 Години, 5 Месеци Карма: 1
Благодаря Ви дами!Бяхте точни и обективни,дължа ви едно питие за благодарност най-малкото!!!!

Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
h1rmi
Асистент
graphgraph
Отг:Как стои въпроса с общежитията за новите студенти? 8 Години, 4 Месеци Карма: 0
Колеги, да ви е честито приемането! Търси се фиктивна съквартирантка сред първокурсниците

Gavazov
Шеф-катедра
graphgraph
Отг:Как стои въпроса с общежитията за новите студенти? 8 Години, 4 Месеци Карма: 1
Благодаря! Успех с търсенето, тука едва ли ще намериш, че зайците още много ни няма...Малко сме активните

sisito
Доцент
graphgraph
Отг:Как стои въпроса с общежитията за новите студенти? 8 Години, 4 Месеци Карма: 5
h1rmi написа:
Колеги, да ви е честито приемането! Търси се фиктивна съквартирантка сред първокурсниците
Първокусниците по-рядко се наниват(поне такива са ми наблюденията). По - добре си потърси някой от по-горен курс

blqblq321
Главен асистент
graphgraph
Отг:Как стои въпроса с общежитията за новите студенти? 8 Години, 4 Месеци Карма: 2
На момчета и момичета ли се разделят и също на пушачи и непушачи или смесено ?

inj_ivanov
Доцент
graphgraph
Отг:Как стои въпроса с общежитията за новите студенти? 8 Години, 4 Месеци Карма: 0
blqblq321 написа:
На момчета и момичета ли се разделят и също на пушачи и непушачи или смесено ?
Разделението е на момчета и момичета(единствено брат и сестра или женени могат да са в една стая),а това за пушачи или непушачи според мен изобщо не го гледат,най-добре при записването си подай документите с твои познати(непушачи),ако искаш да си с непушачи,защото в противен случай ще те сложат където има място и няма гаранция с какви ще се паднеш!

Константин Георгиев
Главен асистент
graphgraph
Отг:Как стои въпроса с общежитията за новите студенти? 8 Години, 4 Месеци Карма: 5
Е ти пък... съобразяват се, не слагат непушачи с пушачи. Друг е въпроса ако съквартиранта ти не е пушил в 1 курс и от тогава все се пише непушач за да не го преместят...

inj_ivanov
Доцент
graphgraph
Константин Георгиев написа:
Е ти пък... съобразяват се, не слагат непушачи с пушачи. Друг е въпроса ако съквартиранта ти не е пушил в 1 курс и от тогава все се пише непушач за да не го преместят...
Не съм останал с такива впечатления.С моя съквартирант винаги сме се писали непушачи и миналия семестър ни сложиха пушач..

blqblq321
Главен асистент
graphgraph
Отг:Как стои въпроса с общежитията за новите студенти? 8 Години, 4 Месеци Карма: 2
Това е глупаво ... при положение ,че всички врякат за закони против пушене ... ,а и ясно си отбелязваш "пушач" или "непушач" ...

sisito
Доцент
graphgraph
Изобщо не го гледат, на мен вече трета година ми настаняват все пущачи при положение че със съквартирантката ми сме непушачи.

Отиди най-отгореСтраница: 12345
Модератори: vassil