Начало Форум
Добре дошли, Гост
Моля идентифицирайте се или се регистрирайте.    Забравена парола?

Как стои въпроса с общежитията за новите студенти?
(1 разглежда/т) (1) Гости
Отиди най-отдолуСтраница: 12345
Тема: Как стои въпроса с общежитията за новите студенти?
Gavazov
Шеф-катедра
graphgraph
Изключен Click here to see the profile of this user
Как стои въпроса с общежитията за новите студенти? 8 Години, 5 Месеци Карма: 1
Здравейте, приятели! Или колеги, но все пак е рано така да се обръщам към Вас...поне докато официално не ме приемат разбира се. Понеже както си личи ще съм "великденски заек", бих искал да Ви задам следният въпрос.Разбира се, не съм сигурен тук ли му е мястото, но ме извинете... И така: Има ли някой представа как стои въпроса с общежитията на УАСГ? Решил съм, че ще записвам "Геодезия" твърдо и имам желание да бъда в "кюпа" както се казва.Също така разбрах, че всяка година се освобождават места за новите студенти, но каква е цялата процедура с документация и хамалогия, която трябва да се изпълни. Имали определени изисквания или правила, които се спазват и как се разпределят новите студенти, на какъв принцип?Благодаря!

Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
tanq4474
Декан
graphgraph
Отг:Как стои въпроса с общежитията за новите студенти? 8 Години, 5 Месеци Карма: 29
Ето всичко, което ти трябва:

uacg.bg/?p=80&l=1

Gavazov
Шеф-катедра
graphgraph
Отг:Как стои въпроса с общежитията за новите студенти? 8 Години, 5 Месеци Карма: 1
Благодаря за информацията! А когато се записвам в университета,хората имат ли представа откога започва подаването и приемането на документи за общежитията или трябва до самите общежития да се ходи и да се разпитва?

sisito
Доцент
graphgraph
Отг:Как стои въпроса с общежитията за новите студенти? 8 Години, 5 Месеци Карма: 5
Отиваш в Комисията по социални и битови въпроси на учащите и там ще ти кажат всичко което те интересува. Намира се на втория етаж в новата сгрда до асансьорите на корпус А.

tanq4474
Декан
graphgraph
Отг:Как стои въпроса с общежитията за новите студенти? 8 Години, 5 Месеци Карма: 29
Трябва да питаш в КСБВУ (комисия по социално-битовите въпроси на учащите), която се намира на втория етаж до асансьорите на архитектурния корпус. Можеш да свършиш тази работа, когато идваш да се записваш. Предполагам, че сроковете за подаване на документи ще са съобразени със сроковете за записване. Може и да им се обадиш по телефона: students.uacg.bg/bg/page/50

Последна редакция: 20/06/2012 14:49 от tanq4474.
Gavazov
Шеф-катедра
graphgraph
Отг:Как стои въпроса с общежитията за новите студенти? 8 Години, 5 Месеци Карма: 1
Значи трябва да стана УЧАЩ първо разбира се ))Има достатъчно време, повдигнах въпроса, защото ми бе интересно как стоят нещата, като цяло.Благодаря!

Gavazov
Шеф-катедра
graphgraph
tanq4474, още един път благодаря за отделеното внимание. Ще свърша тази работа другата седмица, няма да ми струва много усилия.Иначе какво е мнението за общежитията, дочух че имало ремонтирани, но на какъв принцип се определя кой в кое общежитие ще е и прочие?

sisito
Доцент
graphgraph
Отг:Как стои въпроса с общежитията за новите студенти? 8 Години, 5 Месеци Карма: 5
36 блок е ремонтирам изцяло, там условията са много добри. В останалите блокове в една част от стаите баните са ремонтирани, всичко останало не е пиптано от години. стаите не са нищо особено, много зависи кой е живял там преди(може да попаднеш на фрапиращи гледки). По принцип класирането става по успех. Понеже всички пишат 36 блок като си подават документите приемат с доста висок бал там. Като цяло за първокурсници има малко свободни места в 36.

sisito
Доцент
graphgraph
Ако имаш познати в студентски съвет може да ти помогнат да се настаниш в някоя по-готина стая.

Gavazov
Шеф-катедра
graphgraph
Е няма да го бъде значи, ще се разчита на късмет, ако искам да бъда в по-нормална стая! Добре са си хората в 36 значи..

Отиди най-отгореСтраница: 12345
Модератори: vassil