Начало Форум
Добре дошли, Гост
Моля идентифицирайте се или се регистрирайте.    Забравена парола?

Общежитията
(1 разглежда/т) (1) Гости
Отиди най-отдолуСтраница: 1234
Тема: Общежитията
v140
Асистент
graphgraph
Изключен Click here to see the profile of this user
Отг:Общежитията 9 Години, 3 Месеци Карма: 0
всички се праят... не слушам чалга не знам си кво... а като пият по 1 2 ракии и им се променя ценностната система :D

ПС: като кажеш че не слушаш чалга автоматично се превръщаш в интелектуалец хаха а ако кажеш че и я мразиш вече ставаш и голям гражданин :D

Последна редакция: 24/08/2011 21:25 от v140.
Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
Kolkozabavno
Ректор
graph
Отг:Общежитията 9 Години, 3 Месеци Карма: 11
v140 написа:
всички се праят... не слушам чалга не знам си кво... а като пият по 1 2 ракии и им се променя ценностната система :D

ПС: като кажеш че не слушаш чалга автоматично се превръщаш в интелектуалец хаха а ако кажеш че и я мразиш вече ставаш и голям гражданин :D

Каза бъдещия нобелов лауреат с дисертация на тема "Слушам цигания и съм горд, че любимите ми певици имат мозък, колкото да си вдигнат гащите след като се из****т".

Константин Георгиев
Главен асистент
graphgraph
Отг:Общежитията 9 Години, 3 Месеци Карма: 5
Не, че има смисъл да опъваме темата в тая посока, нека всеки си слуша каквото си иска. Ама не мислите ли, че бая се ограничавате с тая максима "без чалга купон не става". Как ли пък живеем тея дето не слушаме чалга :D

needfun
Асистент
graphgraph
Скучно? За всяко настроение си има определен стил музика. Текстовете на чалгата за безмислени, но за разпускане и купон тоя стил няма равен.

tanq4474
Декан
graphgraph
Отг:Общежитията 9 Години, 3 Месеци Карма: 29
needfun написа:
Скучно?

Мда, голяма скука ни е. Не е ли си да се нарежеш като свиня, да удариш един гюбек на масата, да нариташ решетките на близките стаи и да се разкрещиш като ранен динозавър в 3 през нощта, за да събудиш всички, които тъкмо са си легнали след цял ден работа, то какъв купон ще е.
Нямам нищо против чалгата, не ми пречи ако някой покрай мен слуша. Имам против простотията и тесногръдите разбирания на някои хора за "забавление".

gingko
Шеф-катедра
graphgraph
Отг:Общежитията 9 Години, 3 Месеци Карма: 6
+1

Hristev
Асистент
graphgraph
Отг:Общежитията 9 Години, 3 Месеци Карма: 7
И аз това имах предвид с по-горното ми мнение.

v140
Асистент
graphgraph
Kolkozabavno написа:

Каза бъдещия нобелов лауреат с дисертация на тема "Слушам цигания и съм горд, че любимите ми певици имат мозък, колкото да си вдигнат гащите след като се из****т".

Ти каква дисертация ще пишеш? "Обичам да да слушам брадати, космати, мустакати метъли които понякога миришат ама иначе са много готини."
щом ти се вдига самочувствието като се правиш на много умен по форумите добре.. ама поне не пиши глупости. От кога за да си певец се иска много мозък? Искаш да имат някакво специално образование ли?
ВИАС трябва ли да са завършили за да ги слушаш?
аз не ти казвам кво да слушаш и кво не.. така и ти моля те не ми натрапвай мнението си

tanq4474 написа:
Мда, голяма скука ни е. Не е ли си да се нарежеш като свиня, да удариш един гюбек на масата, да нариташ решетките на близките стаи и да се разкрещиш като ранен динозавър в 3 през нощта, за да събудиш всички, които тъкмо са си легнали след цял ден работа, то какъв купон ще е.
Нямам нищо против чалгата, не ми пречи ако някой покрай мен слуша. Имам против простотията и тесногръдите разбирания на някои хора за "забавление".

това е така да

Последна редакция: 25/08/2011 22:25 от v140.
Kolkozabavno
Ректор
graph
Отг:Общежитията 9 Години, 3 Месеци Карма: 11
Стига фуча, момко, глупостите ги пишеш ти, но явно поради собствената си ограниченост не можеш да го осъзнаеш. Скоро във ВИАС и същества без ЦНС ще приемат като гледам.

St.Anger
Декан
graphgraph
Отг:Общежитията 9 Години, 3 Месеци Карма: -29
абе не го слушай този льохман! Той още има мляко по устата, тръгнал да се прави на супер разбирач. Приели го да учи във ВИАС и самочувствието му се вдига, все едно, че е приет в Кеймбридж. В този форум нагледно може да се дадат стотици примери за абсолютна селтащина, тъпанария, олигофрения и безброй много болести, които за съжаление са плъзнали по новото поколение

Отиди най-отгореСтраница: 1234
Модератори: vassil