Начало Форум
Добре дошли, Гост
Моля идентифицирайте се или се регистрирайте.    Забравена парола?

Балове за прием 2009 г.
(1 разглежда/т) (1) Гости
Отиди най-отдолуСтраница: 123456
Тема: Балове за прием 2009 г.
ivanchev
Асистент
graphgraph
Изключен Click here to see the profile of this user
Отг: Балове за прием 2009 г. 10 Години, 2 Месеци Карма: 0

Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
Dodo0
Асистент
graphgraph
Отг: Балове за прием 2009 г. 10 Години, 2 Месеци Карма: -1
Абе...какъв е тоя бал за ХМС на 3-то класиране-13,37 Да не убидя някой ама...с какви оценки влизат тея хора

xtRael
Главен асистент
graphgraph
Отг: Балове за прием 2009 г. 10 Години, 2 Месеци Карма: 0
a 12.54 ? Тва дори не знам как е възможно да се получи.

Dodo0
Асистент
graphgraph
Отг: Балове за прием 2009 г. 10 Години, 2 Месеци Карма: -1
Оу да...аз съм гледал само мочетата...ем...незнам и аз...сигурно на матура-3,00 и диплома 3,54...
Както обичам да казвам.... СМЯЯЯЯЯТАЙ

vias4o
Асистент
graphgraph
Отг: Балове за прием 2009 г. 10 Години, 2 Месеци Карма: 2
dinarus написа:

сега нямам идея в кой стоителен си (видях че спомена че си ПГСА нали ?), ама извинявай докато чаках няколко съученика да се запишат влязах за малко в строителната гимназия залепена за УАСГ и щях да се попикая от смях ... дано тези който бяха там не са набор '92 . Но както и да е няма аз да ги критикувам то ще се види като им дойде времето .

А моля моля, оставете Строителния намира(сега по-известен с благозвучното СГСАГ) ако не сте учили там. Като всяко друго място и там има и едни и други.
Училището си има традиции и ако имаш желание можеш да научиш много повече(подчертавам повече) отколкото ще ти изпеят набързо във ВИАС в областите където се учи едно и също. И това го знам не само аз
Средата на втори курс ме ангажираха да давам нивата на основите на подпорните стени в Residential Park Sofia и да правя нещо като екзекутиви само заради дипломата от Строителния по Геодезия, а в унито съм ССС, ей така по обява.

kissa
Асистент
graphgraph
Отг: Балове за прием 2009 г. 10 Години, 1 месец Карма: 0
Не искам да бъда критична, но като цяло този випуск е много по-слаб от предишния примерно. А и хората нямат стимула да учат за да направят нещо от себе си. Има и още един фактор специално за УАСГ за ниските оценки и това е че просто народа се насочва предимно към икономически специалности. Затова и примерно в УНСС и ВИНС баловете тази година останаха толкова високи. А също и както някой каза много от кандидатстващите разчитаха само на матура без дори да се явяват на изпита по математика. А относно математиката - просто никой не му се учи математика, на всички им е много трудна, защото нямат постоянството, което математиката изисква.

emma maersk
Главен асистент
graphgraph
Отг: Балове за прием 2009 г. 10 Години, 1 месец Карма: 10
kissa написа:
Не искам да бъда критична, но като цяло този випуск е много по-слаб от предишния примерно. А и хората нямат стимула да учат за да направят нещо от себе си. Има и още един фактор специално за УАСГ за ниските оценки и това е че просто народа се насочва предимно към икономически специалности. Затова и примерно в УНСС и ВИНС баловете тази година останаха толкова високи. А също и както някой каза много от кандидатстващите разчитаха само на матура без дори да се явяват на изпита по математика. А относно математиката - просто никой не му се учи математика, на всички им е много трудна, защото нямат постоянството, което математиката изисква.

запази си мнението, аз ще направя малка поправка - нека не вкарваш всички под общ знаменател, защото има хора (единици), които знаят защо са тук и какво искат да направят със себе си и определено знаят какво е математика и какво се прави с нея. надявам се разбираш това

anndy
Асистент
graphgraph
Отг: Балове за прием 2009 г. 10 Години, 1 месец Карма: 2
"Естественият подбор" по време на следването, си знае думата

Kolkozabavno
Ректор
graph
Отг: Балове за прием 2009 г. 10 Години, 1 месец Карма: 11
kissa написа:

Еее, нека да не говорим за най-престижния университет (УНСС), там тестовете са по-лесни от листовките за шофьорска книжка (и са по-малко като варианти).

Незнайко
Главен асистент
graphgraph
Отг: Балове за прием 2009 г. 10 Години, 1 месец Карма: 1
Колко е нисък балът ще си проличи през зимната сесия, когато преброим колко олигофрени ревнат във форума: дайте пищови, кажете как се приписва, този даскал кой го е пуснал в УАСГ няма ли някой да му е.. м...
Иначе като гледах как се записват това лято новият набор си е както предишният, еуфория, радостни и като се съпоставят вече с втори курс по-уравновесени, малко тъжни, и с горните курсове вече със строг и справедлив поглед на нещата на къде вървят така че само времето ще покаже колко е стойностен този нисък бал.

Отиди най-отгореСтраница: 123456
Модератори: vassil