Начало Форум
Добре дошли, Гост
Моля идентифицирайте се или се регистрирайте.    Забравена парола?

Може ли бала за ССС да падне с 2 единици ?
(1 разглежда/т) (1) Гости
Отиди най-отдолуСтраница: 12345
Тема: Може ли бала за ССС да падне с 2 единици ?
voodoo
Асистент
graphgraph
Изключен Click here to see the profile of this user
Отг: Може ли бала за ССС да падне с 2 единици ? 11 Години, 2 Месеци Карма: 0
Бала за ССС на момичетата е паднал с 13 стотни ,а на мен 7 не ми стигаха; така преспокойно щях да вляза ССС, ако не бях записала ТСН. Е много важно пък.

Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
Myself
Асистент
graphgraph
еми много ясно квот такова...на мен пак не ми достигаха точно 13 голям касмет имам

dawe
Ректор
graphgraph
voodoo_girl написа:
Бала за ССС на момичетата е паднал с 13 стотни ,а на мен 7 не ми стигаха; така преспокойно щях да вляза ССС, ако не бях записала ТСН. Е много важно пък.
ТСН??? Е що се дразниш вместо да вдигаш банкет? Даже двойно по-голям банкет трябва да вдигнеш за дет си са изтарикатила да влезеш ТСН вместо ССС
Мноооооооого по малко гърчене. Много добра реализация, даже най-вероятно в чужбина...

mireto_89
Главен асистент
graphgraph
voodoo_girl написа:
ако не бях записала ТСН

И аз съм ТСН, колежки сме

vassil
Moderator
graphgraph
Отг: Може ли бала за ССС да падне с 2 единици ? 11 Години, 2 Месеци Карма: -2
Аз не съм THC, но въпреки това си мисля, че сме колеги

josh1234
Асистент
graphgraph
stivi написа:
josh1234 написа:
dismisstorka написа:
Абе може и да не влезеш, ама не е сигурно...пък и се поинтересувай после за 4тите класирания
Тарикатчетата от ПГСА пак са с бал поне 2 единици по-нисък от "нормалните"!

Тарикатчетата от ПГСА си ги заслужават тия две единици напълно - Учиме механика, стоманобетон и неща от тоя род още преди вие да сте чули за тях!

какво си заслужил ти бе балък ти немаш понятие от нищо още на първата механика ще ти напукат гъза и ще видиш какво си заслужил.Изкаравате некви измъюени троики и преебавате хора с 2 единици над вас които го заслужават и тва само щото видиш ли бил уюил механика ,ама не може даже проста греда да реши.Единственото което си заслужил е един кур в гъза и ВИАС ще ти го даде

Може и да ми "напукат гъза" на първата механика, ама това не значи че не заслужаваме по нисък бал. Щото само хората от ПГСА знаят за кво става въпрос там, кви проекти, кво учене. И кой повече от нас заслужава да влиза с по нисък бал - говориме за архитектура и строителство все пак , ВИАС не е ФМИ или УНСС

neno
Асистент
graphgraph
Отг: Може ли бала за ССС да падне с 2 единици ? 11 Години, 2 Месеци Карма: 7
josh1234 написа:
stivi написа:
josh1234 написа:
dismisstorka написа:
Абе може и да не влезеш, ама не е сигурно...пък и се поинтересувай после за 4тите класирания
Тарикатчетата от ПГСА пак са с бал поне 2 единици по-нисък от "нормалните"!

Тарикатчетата от ПГСА си ги заслужават тия две единици напълно - Учиме механика, стоманобетон и неща от тоя род още преди вие да сте чули за тях!

какво си заслужил ти бе балък ти немаш понятие от нищо още на първата механика ще ти напукат гъза и ще видиш какво си заслужил.Изкаравате некви измъюени троики и преебавате хора с 2 единици над вас които го заслужават и тва само щото видиш ли бил уюил механика ,ама не може даже проста греда да реши.Единственото което си заслужил е един кур в гъза и ВИАС ще ти го даде

Може и да ми "напукат гъза" на първата механика, ама това не значи че не заслужаваме по нисък бал. Щото само хората от ПГСА знаят за кво става въпрос там, кви проекти, кво учене. И кой повече от нас заслужава да влиза с по нисък бал - говориме за архитектура и строителство все пак , ВИАС не е ФМИ или УНСС

мойто момче тва че знаеш горе долу че за какво става вапрос и че си правил некви малки проектчета не значи че си нещо повече от другите се пак сам ще видиш че хора от мг-та например и други гимназии ще те настигнат още парвата или втората година и нема да знаеш накрая нещо повече от тях,след като краиният резултат е един и същ защо трябва да ви се давав предимство.Се едно на математиюеските гимназии да дадат предимство като дадат задачи с имагинерна единица и тогава ще видиш как ще гледаш като пукал

floriannna
Асистент
graphgraph
Отг: Може ли бала за ССС да падне с 2 единици ? 11 Години, 2 Месеци Карма: -1
Oprawete se malko..kolegi 6te bydete wsi4kiki a ot opit wi kazwam 4e w treti kurs wsi4ki znaqt edno i sy6to ..

Mfo
Доцент
graphgraph
Отг: Може ли бала за ССС да падне с 2 единици ? 11 Години, 2 Месеци Карма: 31
Квотата 20% си я има открай време, колкото и да беснеете ще си я има.

Който си е седял на задника в ПГСА-то знае доста неща на ниво "КАК", във УАСГ идва и обяснението "ЗАЩО". На чисто теоретично ниво всички са един дол дренки, въпроса е, че хората от ПГСА имат дале-е-еч по-добър поглед към практиката (не говоря за "мазанье и зиданье", а строителната практика изобщо). Но пак условието - "който си е седял на задника" обаче !

А и все пак, все в един ВУЗ, трябва да ви приземят малко МГ-тата Математиката е универсалния инженерен език, ама не става само с нея. И стига сте се чоплили

dismisstorka
Асистент
graphgraph
И все пак си е кофти, защото първата година не ми достигнаха 7 стотни да вляза Много гадно ми беше. Затова пък после изкарах 5,33 и ми беше гот

Отиди най-отгореСтраница: 12345
Модератори: vassil