Начало Форум
Добре дошли, Гост
Моля идентифицирайте се или се регистрирайте.    Забравена парола?

Може ли бала за ССС да падне с 2 единици ?
(1 разглежда/т) (1) Гости
Отиди най-отдолуСтраница: 12345
Тема: Може ли бала за ССС да падне с 2 единици ?
Sunshine
Шеф-катедра
graphgraph
Изключен Click here to see the profile of this user
Отг: Може ли бала за ССС да падне с 2 единици ? 14 Години Карма: 4
Кой от другите университети избра?

Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
The Offspring
Доцент
graphgraph
Отг: Може ли бала за ССС да падне с 2 единици ? 14 Години Карма: 5
Онзи ден като се записвах за ТС, едно момче преди мен пита дали с 24.25 бал може да се прекласира до ССС(1 желание) . Аз имах 24.80 и почти не се надявах да мога да достигна ССС, но служителката като му каза, че най-вероятно ще влезе и зяпнах . Както и да е - записах ТС, защото май повече ме влече то. Поздрави на всички записани вече!

don_kosme
Асистент
graphgraph
Отг: Може ли бала за ССС да падне с 2 единици ? 14 Години Карма: 0
Sunshine написа:
Кой от другите университети избра?

Ами записах Техническия но само за 1 година заради 3-те висши математики 2-те физики и механиката които се учат 1-вата година.Ще го използвам като подготвителен.Записвам се и на едни курсове за TOEFL и живот и здраве другата година заминавам в чужбина да уча Aerospace Engineering.Самолетите са ми страст още от малък ,но въпроса беше строително или авиационно инж. да следвам А иначе съм доволен от представянето си в УАСГ.Идеята да пробвам да кандидатствам ми дойде 2 седмици преди изпита Цялата година не бях пипал никаква стереометрия и нямам представа за какво иде реч в нея.И това мн.добър 4.71 което го изкарах е само на базата на 1-ва и 2-ра задача,което значи че съм ги решил почти напълно за което се гордея Ако бях взел решението да кандидатствам тук в началото на годината и да наблегна и на стереометрията съм сигурен че щяхме да сме колеги още от 1-во класиране,но здраве да е : ) След малко ще видим и дали правилно съм постъпил като не съм подал за 2-ро : )

don_kosme
Асистент
graphgraph
ССС не е мръднало с нито 1 стотна ??? Да няма грешка нещо ?

jukebox
Асистент
graphgraph
И аз това се чудя,защото на един приятел не му достигат 3 стотни и сега като видях че не е мръднал балът ...

don_kosme
Асистент
graphgraph
jukebox написа:
И аз това се чудя,защото на един приятел не му достигат 3 стотни и сега като видях че не е мръднал балът ...

Не го познавам но ми е жал за момчето ... 3 стотни това си е подигравка. А мисля че щом е такъв бала значи че абсолютно всеки ,който е бил приет се е записал. Това значи че и на 3-то няма да има грам отместване в бала освен ако извънредно някой не се отпише.

dawe
Ректор
graphgraph
Човека с 3-те стотни може да се надява някой от записаните да го блъсне рейс до 3-то класиране
btw сега като видях заглавието на темата и ме напуши един смях: "Може ли бала за ССС да падне с 2 единици ?"

don_kosme
Асистент
graphgraph
dawe написа:
Човека с 3-те стотни може да се надява някой от записаните да го блъсне рейс до 3-то класиране
btw сега като видях заглавието на темата и ме напуши един смях: "Може ли бала за ССС да падне с 2 единици ?"

Е откъде да се очаква такъв наплив Всички минали години си пада с по 1 ед.

stivi
Асистент
graphgraph
Отг: Може ли бала за ССС да падне с 2 единици ? 14 Години Карма: 5
josh1234 написа:
dismisstorka написа:
Абе може и да не влезеш, ама не е сигурно...пък и се поинтересувай после за 4тите класирания
Тарикатчетата от ПГСА пак са с бал поне 2 единици по-нисък от "нормалните"!

Тарикатчетата от ПГСА си ги заслужават тия две единици напълно - Учиме механика, стоманобетон и неща от тоя род още преди вие да сте чули за тях!

какво си заслужил ти бе балък ти немаш понятие от нищо още на първата механика ще ти напукат гъза и ще видиш какво си заслужил.Изкаравате некви измъюени троики и преебавате хора с 2 единици над вас които го заслужават и тва само щото видиш ли бил уюил механика ,ама не може даже проста греда да реши.Единственото което си заслужил е един кур в гъза и ВИАС ще ти го даде

Myself
Асистент
graphgraph
според мен, бала ще падне 3то класиране....понеже тези,които не са ги приели архитектура в виас а нещо друго ,ще изчакат Любен Каравелов и ако там ги приемат архитектура там ще се запишат...такаче ако стане раздвижване ще е на 3то не мислите ли?

Отиди най-отгореСтраница: 12345
Модератори: vassil