Начало Форум
Добре дошли, Гост
Моля идентифицирайте се или се регистрирайте.    Забравена парола?

Въпрос за общежитията
(1 разглежда/т) (1) Гости
Отиди най-отдолуСтраница: 1
Тема: Въпрос за общежитията
troksolin
Асистент
graphgraph
Изключен Click here to see the profile of this user
Въпрос за общежитията 7 Години, 3 Месеци Карма: 0
Така значи сега съм 1 курс и съм в 33 блок , но подадох заявление за преместване в друг блок.Така чета някакви неща,че трябвало да се плаща лятото дори и да не останеш в същата стая? Искам да питам това възможно ли е или нещо нередно съм разбрал ? В моя случай какво ? Отивам в нов блок и т.н и да плащам някакви пари ?? Защо ?? Нито ще живея там нито нищо как става тоя номер. А и друго може ли някой друг вместо мен да отиде и да ми свърши работата с настаняването там защото нямам сметка да стоя повече в София само разходи имам от далече съм.. И ако изпусна сега какво септември на ново трябва да подавам документи ?? Нали когато е кандидастването се подават документи Юни ли кога беше там непомня и резултатите ги гледахме чак септември сега не може ли да е пак така ??

Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
Константин Георгиев
Главен асистент
graphgraph
Отг:Въпрос за общежитията 7 Години, 3 Месеци Карма: 5
Сега ще има 1-во класиране. Който иска да участва в него си е подал документите. Съответно като излезе класирането си взимаш настанителната заповед и се настаняваш без значение в същата стая или в нова. След като си се настанил вече си плащаш наем от тук насетне. Ако не искаш да си настанен лятото просто не пускаш документи за това касиране ами си пускаш за 2-то което излиза септември... ама само на теория, миналата година май излезе края на ноември. И тогава си се настаняваш и си плащаш наем от настаняването нататък.

troksolin
Асистент
graphgraph
Отг:Въпрос за общежитията 7 Години, 3 Месеци Карма: 0
Ясноо Благодаря

Gerry Ivanova
Главен асистент
graphgraph
Отг:Въпрос за общежитията 7 Години, 3 Месеци Карма: 0
students.uacg.bg/bg/page/109 Ето тук има също информация за пренастанителната кампания =]

Отиди най-отгореСтраница: 1
Модератори: vassil