Начало Форум
Добре дошли, Гост
Моля идентифицирайте се или се регистрирайте.    Забравена парола?

Разпределение на отпуснатите места '07 '08 '09 '10
(1 разглежда/т) (1) Гости
Отиди най-отдолуСтраница: 1...4567891011
Тема: Разпределение на отпуснатите места '07 '08 '09 '10
bradata
Асистент
graphgraph
Изключен Click here to see the profile of this user
Отг:Разпределение на отпуснатите места (КСК 2010) 9 Години, 3 Месеци Карма: 2
imapi написа:
bradata написа:
Да ви ********** с този бал под 20..... нещете ли и бал под 15 като миналата година та със среден успех от средно образование да си забодете един хубав среден в този университет само, за да запълнят бройките и с 3 от матура айде във виас.....
То трябва да сложат и минимален бал вече за влизане независимо дали остават свободни места или не...с бал 14 по-добре ходете в УНСС, ВИНС или където ви вземат....писва от всякакви и аз не знам какви в този университет... защо не късат както едно време?!? ЗАЩООООО?!?! и ги пускат да завършват всякакви....
Прием 300 човека като едно време и това е...това не е обществен университет като СУ или УНСС да влиза всеки....със СРЕДЕН!!!!!

споко пич не е важно колко влизат , а колко излизат и то кадърни

проблема е че излизат...явно преподавателите не им пука вече толкова и ги пускат...

Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
gingko
Шеф-катедра
graphgraph
Отг:Разпределение на отпуснатите места (КСК 2010) 9 Години, 3 Месеци Карма: 6
В Техническия се изцепиха с трагично ниски балове, то си беше ясно. Добре че тук са пуснали лесен изпит, да не се чудят хората на смешни балове.

imapi
Асистент
graphgraph
Отг:Разпределение на отпуснатите места (КСК 2010) 9 Години, 3 Месеци Карма: 3
bradata написа:
imapi написа:
bradata написа:
Да ви ********** с този бал под 20..... нещете ли и бал под 15 като миналата година та със среден успех от средно образование да си забодете един хубав среден в този университет само, за да запълнят бройките и с 3 от матура айде във виас.....
То трябва да сложат и минимален бал вече за влизане независимо дали остават свободни места или не...с бал 14 по-добре ходете в УНСС, ВИНС или където ви вземат....писва от всякакви и аз не знам какви в този университет... защо не късат както едно време?!? ЗАЩООООО?!?! и ги пускат да завършват всякакви....
Прием 300 човека като едно време и това е...това не е обществен университет като СУ или УНСС да влиза всеки....със СРЕДЕН!!!!!

споко пич не е важно колко влизат , а колко излизат и то кадърни

проблема е че излизат...явно преподавателите не им пука вече толкова и ги пускат...

нищо после на място си проличава кой е кадърен кой не е а и точно сега с този спад в строителството никой няма да те търпи да не знаеш за какво става въпрос ..

piotr
Асистент
graphgraph
Отг:Разпределение на отпуснатите места (КСК 2010) 9 Години, 3 Месеци Карма: 0
bradata написа:

Съгласен съм, но не съм убеден, че тук е мястото за псувни, които показват, че си избиваш комплексите... Кой знае и ти как си влязъл с прехвърляне от варненския и няколко хилки...

ПС: Не съм съгласен, че трябва да си избивате комплексите по форумите... Но съм съгласен за баловете... И все пак УАСГ не е кой знае какво - корупцията я има... Всички знаем митовете (а във всеки мит има доза ИСТИНА) за влизането в архитектурата - че само подбрани кадри влизали... Така че УАСГ си е обикновено *****.

bradata
Асистент
graphgraph
Отг:Разпределение на отпуснатите места (КСК 2010) 9 Години, 3 Месеци Карма: 2
прехвърлил съм се от инжинерна специалност от ВИАС след n-броя кандидаствания...
корупция не съм засягал, защото както навсякъде си е ...., а начина на прием и ниските балове и умствения капацитет на не малък процент от приетите в последните две години и сега и тази - все пак в тези години, за да имаш диплома от средно образование с успех около СРЕДЕН не знам какъв трябва да си....
Просто дразнещо е да гледаш новите ти "умни" зайци.....

NoodleInWonderland
Главен асистент
graphgraph
Отг:Разпределение на отпуснатите места (КСК 2010) 9 Години, 3 Месеци Карма: 3
Начетох се на изказвания за това, колко глупави ставали хората с всяка изминала година, баловете по-ниски, задачите по-лесни, а едно време как било.... Бройките трябвало да бъдат намалени, задачите да бъдели по-трудни, а ние всички да се метнем от някъде, понеже опозоряваме името на университета. Не разбирам какво ви притеснява след като повечето сме некадърни. Оставете ни да си живеем, както сами сме си избрали, няма нужда от постоянни напомняния...

\'scuse me while I kiss the sky
gingko
Шеф-катедра
graphgraph
Отг:Разпределение на отпуснатите места (КСК 2010) 9 Години, 3 Месеци Карма: 6
bradata, според мен не на "умните" зайци им е нисък умствения капацитет, а на този който на 20 години още пише инжИнер.

piotr
Асистент
graphgraph
Отг:Разпределение на отпуснатите места (КСК 2010) 9 Години, 3 Месеци Карма: 0
bradata написа:
Просто дразнещо е да гледаш новите ти "умни" зайци.....

Кое му е дразнещото? Ако си сигурен, че си по-добър от тях - няма от какво да се притесняваш и дразниш... Просто влизат повече хора и можеш да "завържеш" повече контакти... Аз проблем не виждам - ако са тъпи - ще "сдадат багажа"... Пък и винаги съм си мислил, че оценката не е достатъчен критерий за ИНТЕЛЕКТ... Някой по-тъпичък, но с много положен труд може да изкара висока оценка, а някой по-умен, но без толкова труд (финансова невъзможност за уроци и слаби учители в училище, да речем) да се справи по-посредствено... Въпросът е след това какво ще стане...

kartagen27
Асистент
graphgraph
Отг:Разпределение на отпуснатите места '07 '08 '09 '10 9 Години, 2 Месеци Карма: 5
bradata, не се пени пич, гледай си твойта паничка !!
Ниските балове въобще не са показател за умствен капацитет !!
Да признавам че матеметиката не ми се отдава и ще е чудо ако вляза, НО аз съм завършил СГСАГ (ако знаеш какво е това) и по тъй наречените "предмети по специалността" съм по подготвен от повечето второкурсници така че не гледай цифрите !! Пожелавам ти да завършиш успешно университета ама не подценявай хората влезли с ниски балове щото тихите води са най дълбоки !!

Последна редакция: 27/07/2010 10:23 от kartagen27.
v140
Асистент
graphgraph
Отг:Разпределение на отпуснатите места '07 '08 '09 '10 9 Години, 2 Месеци Карма: 0
Проблема на повечето хора във ВИАС е че всеки се мисли за по-умен от другия. bradata като си влязал преди 3 години когато местата са били по-малко кво голяма работа ли си? или си хванал господ за.... ? Никои не го е*е с какъв бал си влязал. Миналата година беше същото.. някви пишман гении пак си избиваха комплексите. Който и да е щом може ще влезе ако ще и с бал 12 да е..

Отиди най-отгореСтраница: 1...4567891011
Модератори: vassil