Начало Форум
Добре дошли, Гост
Моля идентифицирайте се или се регистрирайте.    Забравена парола?

Студентски бригади
(1 разглежда/т) (1) Гости
Отиди най-отдолуСтраница: 12
Тема: Студентски бригади
space
Асистент
graphgraph
Изключен Click here to see the profile of this user
Студентски бригади 14 Години, 5 Месеци Карма: 0
Здравейте !
Искам да попитам дали някои е бил на бригада от УАСГ.. ако може да сподели как точно стоят нещата от този университет, в смисъл с изтегляне на изпити , заверки , практики и всички наложащи неща.

Нека всички се чувстват свободни да пишат, да дават идеи, да споделят (изпитани) фирми. или просто да разкажат как е било..

--------------------------------------------------------
Don't argue with idiots. Because they bring you down to their level and beat you with experiance !!!

Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
Peter
Асистент
graphgraph
Отг: Студентски - - - Бригади ! 14 Години, 4 Месеци Карма: 0
Имам една позната (от ТС ) , която миналото лято (т.е. 2007) замина на студентска бригада и ми разказва как е ходила да се моли да и заверят по-рано и е успяла . Щто се отнася до изпитите : изтеглила си беше няколко от тях , а тези който не успя ги остави за Октомври . Тя тогава си пристигна от САЩ, видяхме на бързо и сподели 4е трябва практики да взима и от тогава не съм я виждал да я разпитам още подробности . Предполагам тази сесия и е било малко натоварено но сигурно се е справила . Искам да кажа също че тя замина след първи курс и съответно сега е 2ри

Ulaya
Асистент
graphgraph
Отг: Студентски - - - Бригади ! 14 Години, 4 Месеци Карма: 0
И аз бих прочела достоверна информация за възможните промени на дати.
Заявките за 2008 към някои фирми приключиха и сме записани в очакване на интервю за одобрение...Но това си е сметка без кръчмаря, защото ако не измислим решение за по- ранни заверки-бригадата е cauza perduta.
P.S."Конкордия" ползвал ли я е някой?Надявам се да има заинтересуван от темата...
До скоро!

marrgarrita
Асистент
graphgraph
Отг: Студентски - - - Бригади ! 14 Години, 3 Месеци Карма: 0
Аз лично бях на бригада миналото лято.Това лято смятам пак да ходя.Мисията е възможна ,просто трябва много тичане.Заверките се взимат ако си направите курсовите задачи навреме.Аз заверих механиката в седмицата преди заверките(заминах на 30 май).Трябва да търсите всеки преподавател по отделно и да им обясните че заминавате и те в повечето случаи правят муцки но пазписват )Изпитите ,които оставите трябва да изчистите до края на 3 курс,за да запишете 4-ти.Аз успях да изтехгля само анализ2,но това си зависи от преподавателя.Питате ги и ако са някои по човечни се съгласяват.Когато решихме да заминаваме(аз и приятелката ми)всички ни казваха не се захващаме,но не слушаите никой.Макар че ако ще заминавате тая година трябва да побързате че няма много време)Успех!

space
Асистент
graphgraph
Отг: Студентски - - - Бригади ! 14 Години, 3 Месеци Карма: 0
Конкордия.. и аз съм с тази фирма.. сметките без кръчмаря.. хахах.. заверките . трудно .. изпите .. теглене.. доста трудно.. особенно ако сте архитектура.. и повечето заверки и изпити са с комисия.. съмнява ме че някои ще се навие да свика комисия за 1.2.3 студента които са решили да си ФФФащат багажа са чужбината.но все пак ако ме одобрят . ЗАМИНАВАМ!!!! . тешко ни и горко ни.. ще има да се влачат и изпити и практики.. как да е ше се МОЛИМ на профчетата да заминем

TheMarine
Декан
graphgraph
Отг: Студентски - - - Бригади ! 14 Години Карма: -18
Не съм ходил обаче като гледам последния шанс е края на втори курс и то трудно. От там нататък просто няма как да стане при положение че ти преподават половината материал последните 2 седмици...

mariana_an
Асистент
graphgraph
Отг: Студентски бригади 13 Години, 10 Месеци Карма: 0
Малко съм позакъсняла с този форум,но като го видях предизвика интересът ми.
Аз ходих на студентска бригада когато бях 4-ти курс - заминах след седмицата за заверките - добре си проверете кога са ви заверките,за да знаете от коя дата да си направите договора за работа. Останах с всички изпити от този семестър,но нямах никакви стари.Като се върнах записах условно и в първите два месеца от семестъря поуспях да си ги изчистя.
Наложи се да завърша един семестър по-късно тъй като летните практики по геодезия са в точно определен период,не можах повече да се класирам за стипендия,имах малко проблеми с общежитието,но все пак си останах на общежитие. Пак се дипломирах,пак съм си инженер-нищо,че с един семестър по-късно от колегите ми. Изживяванията които ще имате не могат да се разкажат- трябва да се преживеят.
Страхотно е - дори и да прекъснете- заслужава си!Още от първи курс тръгвайте по бригади - не като мен чак в четвърти - ще си донесете пари, ще си направите готини снимки,ще имате приятели от Индонезия,Тайланд,САЩ,Русия,Полша,Ямайка,Чехия и от къде ли не още.
Заслужава си! Направете го!

summer_di
Главен асистент
graphgraph
Аз ще съм първи курс ССС и много ми се иска поне едно лято да ида в САЩ Но сега с новите разпоредби на ректора не знам как ще стоят нещата. Вие как мислите дали ще можм и ние новаците да ходим на бригади?

spz
Доцент
graphgraph
Отг: Студентски бригади 13 Години, 10 Месеци Карма: 5
NO MORE!

antoanetka
Асистент
graphgraph
за да идеш на бригада като си в УАСГ май трябва да си нещо повече от зубър

Отиди най-отгореСтраница: 12
Модератори: vassil, segafredo, dark_half